Bli kjent med våre ansatte

Tallent AS har drevet med regnskapsføring siden oppstarten i 1986. Vi består i dag av 12 ansatte som har lang og bred erfaring. Vi har kunder innen ulike typer bransjer og har priser tilpasset det lokale næringslivet.

Vi er opptatt av å sette kunden i fokus og finne løsninger som er tilpasset hver enkelt kunde. Våre dyktige medarbeidere sikrer regnskapstjenester av høy kvalitet og vi bidrar gjerne med økonomisk rådgivning.

Anders Ringen

Autorisert regnskapsfører

anders@tallent.no

Wenche Martinsen

Regnskapsmedarbeider

wenche@tallent.no

May Helen Rødningsby

Lønnskonsulent

may@tallent.no

Sissel Ringvold

Regnskapsmedarbeider

sissel@tallent.no

Roar Lundstadsveen

Regnskapsmedarbeider

roar@tallent.no

Marina Rosner

Regnskapsmedarbeider

marina@tallent.no

Mari SKårstad Sund

Administrasjonssekretær

maris@tallent.no

Harriet Dyste Stensrud

Regnskapsmedarbeider

harriet@tallent.no

Aina Onsrud

Lønns- og personalkonsulent

aina@tallent.no

Geir Lunde

Autorisert regnskapsfører

geir@tallent.no

Mari Spjelkavik Nilsen

Autorisert Regnskapsfører

mari@tallent.no

Turid Berge Endrerud

Autorisert Regnskapsfører

turid@tallent.no